separator elementów

Podstawowe dane

Baziunowa Izba
Nowy Targ 34-400
oś. Witosa

NIP:   9451963828
REGON: 122531527

W razie pytań proszę o kontakt pod nr tel: 601 522 304 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Istnieje możliwość dopasowania danego projektu pod kątem konkretnego rozmiaru.

Wysyłka:

Wszystkie nasze produkty są pakowane w ozdobne torebki i wysyłane do 4 dni roboczych od zaksięgowania środków na koncie.
Do kosztów projektów należy doliczyć koszty przesyłki, które pokrywa kupujący. Wysyłka jest darmowa przy zamówieniach powyżej 300 zł.

Opcje przesyłki:

Pracownia biżuterii

Przesyłka polecona piorytetowa  gab. B. Koszt 11,50 zł. Czas doręczenia przesyłki od momentu nadania 3 dni robocze.

Przesyłka kurierska In Post  15 zł. Czas doręczenia paczki od momentu nadania na drugi dzień roboczy .

Pracownia dla domu

Przesyłka kurierska In Post 15 zł. Czas doręczenia paczki od momentu nadania na drugi dzień roboczy.

Wszystkie produkty wykonujemy ręcznie pod konkretne zamówienie. Nie prowadzimy odbioru osobistego.

Wpłaty należy kierować na konto:

Baziunowa Izba
Osiedle Wincentego Witosa 7
34-400 Nowy Targ
ING Bank Śląski S.A.   631050 1445 1000 0090 9471 3576

 

opakowania 3

Regulamin

1. POSTANOWIENIA OGÓLNE
Sklep Internetowy Baziunowa Izba / nazywany dalej Sklep Internetowy lub Sklep/ obsługiwany jest przez firmę Baziunowa Izba z siedzibą w Nowym Targu 34-400 przy ul. Witosa 7/3,
NIP : 945-196-38-28 REGON : 122531527

2.WARUNKI DOKONYWANIA ZAKUPÓW
Sklep internetowy Baziunowa Izba, znajduje się pod adresem www.baziunowaizba.pl i służy do dokonywania zakupów produktów za pośrednictwem sieci Internet. Ceny podane na stronie www.baziunowaizba.pl zawierają podatek Vat.
Osoba składająca zamówienie musi mieć ukończone 18 lat.
Warunkiem realizacji dokonanych zakupów jest prawidłowe wypełnienie formularza zamówienia, wybór formy płatności, wybór sposobu wysyłki i przesłanie zamówienia. Termin dokonania wpłaty wynosi 7 dni.
Preferowaną formą płatności jest przedpłata przelewem bankowym na konto: ING Bank Śląski S.A. 63 1050 1445 1000 0090 9471 3576 lub za pośrednictwem Przelewy 24.
Po złożeniu zamówienia otrzymacie Państwo potwierdzenie drogą e-mailową.
Osoba składajaca zamówienie oświadcza, że zapoznał się z treścią regulaminu sklepu i akceptuje jego postanowienia. W przypadku niedotrzymania przez Zamawiającego postanowień regulaminu Sklep internetowy Baziunowa Izba jest uprawniony do unieważnienia złożonego zamówienia.
Sklep internetowy Baziunowa Izba zastrzega sobie prawo do odrzucenia zamówienia,w którym zostały częsciowo lub błędnie wypełnione formularze zamówienia.
Wszystkie ceny podawane w Sklepie Internetowym Baziunowa Izba są cenami wyrażonymi w złotych polskich (PLN) i zawierają podatek VAT. Do każdego zamówienia zostaje dołączony dokument sprzedaży. Na życzenie może zostać również wystawiona faktura VAT.

3. REKLAMACJE I ZWROTY
Zgodnie z Rozdziałem 3 USTAWY z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta - "Obowiązki przedsiębiorcy w umowach zawieranych poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość" Art. 12. 1. szczegółowy regulamin dotyczący zawarcia umowy, procedury zwrotów i reklamacji zostanie przekazany Konsumentowi na trwałym nośniku (e-mail) najpóźniej w chwili wyrażenia przez Konsumenta woli związania się umową na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa.

4. PRZESYŁKA
4.0. Wszystkie prace są bardzo starannie pakowane w ozdobne opakowania oraz wysyłane w pudełkach kartonowych z wypełnieniem.
4.1. Przedmioty kupione na stronie sklepu internetowego są wysyłane za pośrednictwem In Post jako listy polecone priorytetowe - cena 10 zł, lub przesyłki kurierskie w cenie 15 zł.
4.2. Przesyłki są realizowane zwykle w ciągu 3 dni od momentu zaksięgowania przelewu . Nie dotyczy to prac wykonanych na zamówienie, w których wyraźnie podany jest termin realiazcji zamówionej pracy.
4.3.Koszty przesyłki zagranicznej dla listu wynoszą 20zł, natomiast dla paczki cena ustalan jest indywidualnie na podstawie cennika Poczty Polskiej. W tym celu proszę o kontakt.

5. POUFNOŚĆ
Wszystkie dane osobowe są wykorzystywane przez cobaltblue.pl tylko w celu prowadzenia działaności handlowo - usługowej zgodnie z art. 23 ust. 1, pkt 1,3 i 5 ustawy o ochronie danych.

6. ZAMÓWIENIA INDYWIDUALNE

Zamówienia indywidiualne są realizowane tylko po dokonaiu przedpłaty, po ustaleniu wszystkich szczegółów drogą mailową lub telefoniczną.
Termin realizacji wynosi około 10 dni.
Zawsze przesyłam zdjęcia wykonanej pracy do akceptacji.
Dane do przelewu znajdą Państwo na stronie 'Kontakt'. Tytuł przelewu - ' zadatek'. O zaksięgowaniu wpłaty powiadomię Państwa @

7. PRAWA AUTORSKIE © Baziunowa Izba
7.1. Teksty, zdjęcia i grafika oraz prezentowane prace stanowią wyłączną własność Baziunowa Izba oraz podlegają prawnej ochronie zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tj. Dz. U. z 2000r., Nr 80, poz. 904, z późn. zm.).
7.2. Żadna część niniejszej strony internetowej nie może być rozpowszechniana, zarówno w publikacjach elektronicznych (w tym również na innych stronach WWW) jak i w formie drukowanej, bez pisemnej zgody Baziunowa Izba.

Sprawdź co u nas słychać
@baziunowa_izba

@baziunowa_izba
separator elementów
baziunowa

Kontakt : tel: 601522304
mail: biuro@baziunowaizba.pl

Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej 300 zł

Wszystkie projekty przygotowujemy ręcznie pod zamówienie.

Czas realizacji oraz koszty wysyłki dostępne są w zakładce informacje i regulamin

Copyright © 2015 Baziunowa izba