Czerwony rzemień z łańcuchem

Bransoletka wykonana ręcznie w 100% ze srebra oksydowanego pr. 925 oraz skórzanego  rzemienia w czerwonym kolorze. Ozdobą projektu jest delikatnie zwisający srebrny łańcuch. Parzenica zamontowana na naturalnym rzemieniu o średnicy 7mm. Zapięcie zdobione srebrnymi kulkami, zakończenia rzemienia ręcznie gięte. Całość ręcznie oksydowana oraz wypolerowana. Długość bransoletki 18 cm. Jeśli interesuje cię inna długość wpisz ją w informacjach dodatkowych przy zakupie. Wymiary parzenicy: szerokość 2 cm , długość wraz z kolcem 4 cm. Każdy egzemplarz jest niepowtarzalny z uwagi na ręczne wykonanie. Biżuteria pakowana jest w ozdobne torebki.