Zaczynamy nasz zasłużony urlop :)

W dniach 27.07 - 03.09 pracownie będzie zamknięta.

W tym czasie zamówienia nie będą realizowane.

Życzymy udanych i bezpiecznych wakcji i

do zobaczenia na szlaku :))

Podwójny rzemień po góralsku

Bransoletka wykonana z srebra Pr. 925 oraz skórzanego rzemienia . Parzenica zamontowana na brązowym rzemieniu, który owinięty podwójnie wokół nadgarstka tworzy ciekawy i  surowy projekt. Zapięcie bogato zdobione koralem naturalnym w otoczeniu srebra. Całość za oksydowana oraz wypolerowana. Długość bransoletki 34 cm, przedłużające łańcuszki 2 cm. Jeśli interesuje cię inna długość wpisz ją w informacjach dodatkowych przy zakupie. Wymiary parzenicy: szerokość 2 cm , długość wraz z kolcem 4 cm. Całość wykonana z naturalnych materiałów. Każdy egzemplarz jest niepowtarzalny z uwagi na ręczne wykonanie. Biżuteria pakowana jest w ozdobne pudełeczka.