Bransoletka Tatry rozmiar M/L

Oryginalna ręcznie rzeźbiona bransoleta, w całości wykonana ze srebra Pr. 925. Obraz panoramy na obręczy obejmuje pasmo Tatr widziane z Bukowiny Tatrzańskiej - od Szalonego Wierchu w Tatrach Bielskich, poprzez całe Tatry Wysokie, aż po Goryczkową Czubę w Tatrach Zachodnich. Projekt odwzorowuje z dużą dokładnością rzeczywistą linię Tatr. Całość została zaoksydowana oraz ręcznie wypolerowana. Obręcz pasuje na nadgarstki o obwodzie ok.17,5 - 19 cm. Mniejszy rozmiar bransolety pasujący na nadgarstek o obwodzie ok. 15 - 17,5 cm dostępny:

Biżuteria pakowana jest w ozdobne pudełeczka, idealne na prezent. Czas realizacji 10 roboczych.