Góralski podwójnie wiązany rzemień

Bransoleta wykonana ręcznie w 100 % z srebra oksydowanego Pr. 925 oraz rzemienia. Parzenica zamontowana na czarnym rzemieniu z skóry naturalnej, który owinięty podwójnie wokół nadgarstka tworzy ciekawy projekt. Istnieje możliwość zmiany koloru rzemienia na brązowy (proszę tą informację wpisać przy zamówieniu w informacjach dodatkowych). Całość wykończona sygnowanymi końcówkami. Długość bransolety 41 cm. Wymiary parzenicy: szerokość 2 cm , długość wraz z kolcem 4 cm. Srebro zostało zaoksydowane i wypolerowane. Każdy egzemplarz jest niepowtarzalny z uwagi na ręczne wykonanie. Biżuteria pakowana jest w ozdobne torebki.